Sport Club Flair pořádá nábor nových členů. Je určen dětem od 6 let a vůbec všem co mají zájem o karate, sebeobranu nebo si chtějí jen zlepšit svoji fyzickou a psychickou kondici. Nábor probíhá od září 2017 (16 hodin) v sokolovně na Proseku. Nábor není jednorázovou akcí, ale je možnost se přihlásit na každém tréninku až do konce měsíce října. Vzhledem k tomu, že se lekcí pravidelně účastní více trenérů a asistentů, není problém naskočit do rozjetého vlaku i později. (zavolejte Oldu)

Co od nás můžete očekávat? Vedení výuky zkušenými instruktory karate, stmelený kolektiv, zábavné tréninky a v pokročilém cvičení účast na národních i mezinárodních turnajích, společné soustředění a tábory, účast na klubových a kulturních akcích, zajímavé členské příspěvky.

Veškeré potřebné informace získáte kdykoliv přímo u vedení klubu, viz kontakt.

Do začátků postačí každému jednoduchý sportovní oděv. Rádi Vám předvedeme, jaké dovednosti se dají natrénovat při cíleném systému a vlastním odhodlání. Budete seznámeni s radostmi a strastmi každého, kdo se vydal na cestu sportovního karate.

Zvláště pak v dnešní době, je velmi důležité ukázat všem kteří mají ještě zájem jak je příjemné a osvobozující najít novou motivaci v dobrém kolektivu.

 

Stáhněte si přihlášku do oddílu

Kdy ? od září 2017 od 16:00 hod., cvičíme každé PO a ST od 16:00-17:00.

Kde? v TJ Sokol Prosek, ul. Na Proseku 6/15, Praha 9

Koho hledáme ? Děti a mládež ve věku 6 – 15 let

Jaký je náš cíl ? Poskytnout všem, nový zdroj realizace v systému karate a sebeobrany, sportovních soutěžích, her a zábavy.

Co pro to děláme ? Každý týden trénujeme s mládeží minimálně dva dny v týdnu, pořádáme víkendové akce v přírodě, semináře a stáže karate, organizujeme letní tábory, účastníme se různých soutěží a sportovních aktivit.