Sport Club Flair pořádá nábor nových členů. Je určen dětem od 6 let a vůbec všem co mají zájem o karate, sebeobranu nebo si chtějí jen zlepšit svoji fyzickou a psychickou kondici. Nábor probíhá od pondělí 11. září (16 hodin) v sokolovně na Proseku. Nábor není jednorázovou akcí, ale je možnost se přihlásit na každém tréninku až do konce měsíce října.

Co od nás můžete očekávat? Vedení výuky zkušenými instruktory karate, stmelený kolektiv, zábavné tréninky a v pokročilém cvičení účast na národních i mezinárodních turnajích, společné soustředění a tábory, účast na klubových a kulturních akcích, zajímavé členské příspěvky.

Veškeré potřebné informace získáte kdykoliv přímo u vedení klubu, viz kontakt.

Do začátků postačí každému jednoduchý sportovní oděv. Rádi Vám předvedeme, jaké dovednosti se dají natrénovat při cíleném systému a vlastním odhodlání. Budete seznámeni s radostmi a strastmi každého, kdo se vydal na cestu sportovního karate.

Zvláště pak v dnešní době, je velmi důležité ukázat všem kteří mají ještě zájem jak je příjemné a osvobozující najít novou motivaci v dobrém kolektivu.

 

Stáhněte si přihlášku do oddílu

Kdy ? od září 2017 od 16:00 hod., cvičíme každé PO a ST od 16:00-17:00.

Kde? v TJ Sokol Prosek, ul. Na Proseku 6/15, Praha

Koho hledáme ? Děti a mládež ve věku 6 – 15 let

Jaký je náš cíl ? Poskytnout všem, nový zdroj realizace v systému karate a sebeobrany, sportovních soutěžích, her a zábavy.

Co pro to děláme ? Každý týden trénujeme s mládeží minimálně dva dny v týdnu, pořádáme víkendové akce v přírodě, semináře a stáže karate, organizujeme letní tábory, účastníme se různých soutěží a sportovních aktivit.